Masaż  endermologiczny – VACUUM  Stosowana przez nas metoda eliminacji cellulit’u polega na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną poprzez zastosowanie precyzyjnego masażu mechanicznego z równoczesnym wykorzystaniem podciśnienia.

Masaż endermologiczny. Opiera się na unikalnym procesie stanowiącym połączenie masażu mechanicznego z precyzyjnie regulowanym podciśnieniem. Stworzono go po to, aby zadbać o piękny wygląd skóry poprzez usuwanie najczęściej spotykanych problemów, których przyczyn trzeba szukać na poziomie tkanek. Masaż endermologiczny pozwala odmłodzić skórę, zlikwidować celulitis, usunąć obrzęki.  Zabieg stymuluje unaczynienie, następuje dekompresja struktury tkanki łącznej, zmniejszenie retencji wody, zwiększenie liolizy na różnych poziomach tkanki łącznej, eliminacja toksyn, pobudzenie syntezy kolagenu. Przy celluilicie może wystąpić bolesność.

Elektrostymulacja  Eksperci są zdania, że 45 minutowa elektrostymulacja odpowiada 2- 3 godzinnemu wysiłkowi fizycznemu nie powodując jednak nadmiernego wzrostu mięśni i obciążenia stawów. Gimnastyka ta powoduje wzmocnienie mięśni i spalanie nagromadzonego tłuszczu co widoczne jest w szybkiej utracie centymetrów. Zabiegi elektrostymulacji pozwalają nadać kształt mięśniom bez powiększania ich objętości. Należy podkreślić, że otrzymuje się też jędrność, gładkość skóry, która wydaje się młodsza, znika efekt chropowatości i matowości, rozstępy stają się płytsze i mniejsze.