RESURFACING SKÓRY pHformula

4 października 2018
zdjęcie ze strony Instytut Estetyki Siedlce

RESURFACING SKÓRY

Informacja o metodzie

Niezwykle skuteczna metoda walki ze starzeniem, przebarwieniami, trądzikiem i chronicznym zaczerwienieniem.

pHformula jest marką stworzoną przez hiszpańskie laboratorium, którrego historia sięga 1898r. Ponad 100 letnia tradycja na rynku farmaceutycznym zaowocowała powstaniem w 2010 r nowoczesnego działu technologicznego i innowacyjnej marki pHformula z siedzibą w Barcelonie.

pHformula to kompleksowa gama specjalistycznych preparatów przeznaczona do dermatologicznego resurfacingu skóry w każdym wieku oraz ukierunkowana na dostarczenie najbardziej skutecznych rozwiązań do walki z niedoskonałościami skóry.

pHformula to kompletny program resurfacingu, który oddziałując na komórki stymuluje je prowadząc do przebudowy i remodelingu. Ta unikalna formuła zawiera mieszankę kwasów, witamin, antyoksydantów, aminokwasów, pierwiastków śladowych i substancji przeciwzapalnych wykorzystywanych w medycynie estetycznej, kosmetologii i kosmetyce od wielu lat. Resurfacing pHformula to pierwsza procedura oparta na technologii medycyny regeneracyjnej z koncepcją kontrolowanej chemicznej przebudowy skóry, która dostarcza zmaksymalizowaną dawkę substancji czynnych bez żadnych negatywnych skutków ubocznych występujących przy konwencjonalnych peelingach.

Wieloletnie badania zaprocentowały stworzeniem pionierskiej technologii, w której po raz pierwszy wyrównano poziom pH (stopień kwaśności roztworu) z pKa (siła działania samego kwasu, bez roztworu), co oznacza maksymalny, kontrolowany poziom uwalnianych protonów, prowadzący do optymalnej odbudowy komórek. Dopełnieniem zabiegów jest obecność kompleksu PH DVCTM ,który zmniejsza wrażliwość receptorów czuciowych, co stwarza możliwość stosowania kwasów bez powstawania podrażnień i odczynów zapalnych, zapewnia międzykomórkowy transport składników aktywnych, a także dzięki zawartości F-dekaliny przyspiesza gojenie się ran i wzmacnia barierę ochronną. PH DVCTMposiada właściwości hydrofilowe i hydrofobowe, co oznacza, że ułatwia jednolitą penetrację warstwy rogowej naskórka i skóry przez substancje czynne.

SPECJALISTYCZNE PREPARATY pHformula:

Linia AGE……………..starzenie/ przedwczesne starzenie
Lina ACNE…………….trądzik dojrzały/ młodzieńczy, nadprodukcja sebum, rozszerzone pory
Linia MELA…………..przebarwienia
LINIA CR Comlex….skóra naczyniowa i rumień
VITA C booster…….rewitalizacja na bazie aktywnej 20% Wit.C

Co to RESURFACING i czym odróżnia się od tradycyjnych kwasów?

Resurfacing jest to całokształt przemian zachodzących w powierzchniowych oraz głębokich warstwach skóry. Jego celem jest silne pobudzenie odnowy komórkowej oraz stymulacja procesów naprawy i regeneracji w skórze, a w konsekwencji jej przebudowa = REMODELING. Rezultatem jest przywrócenie prawidłowych funkcji skóry, oznak starzenia i niedoskonałości, oraz jej kompleksowe odmłodzenie.

*pHformula to nie są zwykłe peelingi ani kwasy, są to najnowszej generacji złożone roztwory substancji aktywnych do dermatologicznego resurfacingu skóry. W ich skład wchodzą:

  • hydroksykwasy (AHA,BHA, keto kwasy)
  • witaminy jak np. Wit. A, Wit.C
  • substancje aktywne np. azeloglicyna, glutation
  • polihydroksykwasy PHA
  • opatentowany przez pHformula unikalny kompleks PH-DVC- Delivery Vehicle Complex – jest nośnikiem oraz promotorem przenikania substancji aktywnych gwarantując najkorzystniejszy i najbardziej efektywny ich transport wgłąb skóry

Zabiegi linii AGE (skóra starzejąca się/pierwsze oznaki starzenia)

Zabiegi linii ACNE (skóry trądzikowe , łojotokowe, tłuste, mieszanie, zanieczyszczone, rozszerzone pory)

Zabiegi linii MELA (przebarwienia posłoneczne,pozapalne, hormonalne, rozświetlenie skory)

Zabiegi linii CR complex (skóry naczyniowe, z rumieniem, trądzik różowaty,wrażliwe, reaktywne)

Zabieg phantastic VITA C + PEPTIDE boost , T.D.S. firming  (bankietowy, intensywnie rozświetlająco-napinający)

Zabieg TCA TOUCH TM (odmładzanie, likwidacja blizn)

PARTNERZY