fusio-med-1

FusioMED ICE to prawdziwa rewolucja estetyczna o udowodnionych rezultatach klinicznych! Włoska aparatura medyczna! Zapomnij o skalpelu i strzykawce! Z tym urządzeniem uzyskasz efekty porównywalne do ostrzykiwań i innych zabiegów lekarskich – bez bólu i ryzyka groźnych powikłań!

 

Sprawdź co potrafi to rewolucyjne urządzenie!
FusioMED – zabiegi na twarz:

 • widoczne wypełnienie zmarszczek,
 • efekt liftingu, poprawa owalu twarzy,
 • podniesienie górnej powieki,
 • spłycenie bruzdy nosowo-wargowej,
 • poprawa napięcia i gęstości skóry,
 • poprawa wyglądu, odmłodzenie skóry szyi i dekoltu,
 • redukcja blizn,
 • przyspieszenie wzrostu i zagęszczenie włosów.

 

FusioMED – zabiegi na ciało:

 • redukcja cellulitu (średnia wartość poprawy skóry w zakresie redukcji cellulitu wyniosła 73%),
 • redukcja tkanki tłuszczowej (średnie zmniejszenie obwodu uda w efekcie serii zabiegowej wyniosło 3,4 cm),
 • skuteczna walka z miejscowymi otłuszczeniami,
 • ujędrnienie skóry,
 • poprawa napięcia, gęstości i struktury skóry,
 • redukcja blizn i rozstępów.

 

13680614_319714215036358_4525713543627666883_nStosowany przez najlepszych!

Czy wiecie, że FusioMED to ulubione urządzenie Katarzyny Figury? Pani Kasia nazywa je swoim „wehikułem czasu”!

 

Jak działa FusioMed?
FusioMed wykorzystuje 6 różnych technologii dla szybkiej i efektywnej walki z niedoskonałościami twarzy i ciała:

 • frakcyjną radiofrekwencję,
 • falę radiową monopolarną,
 • falę radiową bipolarną,
 • ultradźwięki niskiej częstotliwości,
 • drenaż limfatyczny,
 • zamrażanie komórek tłuszczowych.

 

Dlaczego FusioMed?
Zabieg FusioMed to prawdziwa rewolucja estetyczna dla Twojej skóry. Cofnij czas w mgnieniu oka! Dzięki wytworzeniu energii cieplnej w głębokich warstwach skóry przez fale radiowe dochodzi do strukturalnej przemiany kolagenu, a następnie wytworzenia nowych włókien kolagenowych. W efekcie skóra jest zagęszczona, napięta, zregenerowana i zdecydowanie bardziej jędrna. Zmarszczki są wypełnione, kontury podniesione, a twarz zyskuje wyrównany koloryt i młody wygląd.

To nie wszystko! FusioMed nada spektakularny wygląd również Twojej sylwetce, efektownie ją modelując, redukując tkankę tłuszczową i usuwając cellulit. Wszystko dzięki przełomowej technologii łączącej fale radiowe z kawitacją ultradźwiękową o niskiej częstotliwości, co pozwala dotrzeć do głębokich warstw skóry. Efekt wzmaga zastosowanie kriolipolizy, czyli tzw. „zamrażania tłuszczu” – dzięki tej innowacyjnej metodzie można na stałe zmniejszyć ilość komórek tłuszczowych w organizmie.

 

unspecifiedjvhgosb3-1

ZABIEGI NA TWARZ:

 • TERMOLIFTING – podczas tego zabiegu ma miejsce intensywne przegrzanie skóry. W wyniku termicznej stymulacji, w skórze zwiększa się produkcja kolagenu, a zmarszczki zostają wypełnione od środka. Efekt: gładka, jędrna, doskonale napięta i pozbawiona zmarszczek skóra! Termolifting pozwala uzyskać zarówno natychmiastowe (np. przed ważnym wyjściem), jak również długotrwałe efekty! Doskonały zabieg na twarz, szyję i dekolt.
 • FRAKCYJNA RADIOFREKWENCJA – połączenie unikalnych zalet fal radiowych z niezwykle skuteczną techniką mikronakłuwania. Podobnie jak podczas zabiegu mezoterapii poprawiamy wnikanie składników aktywnych do wnętrza skóry, tak w tym przypadku zwiększamy korzyści wynikające z dostarczenia skórze sporej dawki ciepła. Zabieg działa tak intensywnie, że doskonale sprawdza się w głębokiej regeneracji skóry i redukcji blizn.

 

12973601_1740148646220655_287613724975941166_o-1024x576

ZABIEGI NA CIAŁO:

 • KRIO LIPO ICE – unikalna technologia wykorzystująca zjawisko kriolipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych pod wpływem niskiej temperatury. Zaletą tej metody jest trwałe usuwanie tkanki tłuszczowej – raz zniszczone komórki już nigdy nie wrócą do swojego pierwotnego kształtu! KRIO LIPO ICE to świetny sposób na zlikwidowanie lokalnych nagromadzeń tkanki tłuszczowej opornych na kuracje odchudzające. Dzięki niemu możesz pozbyć się boczków, wałeczków i oponek!
 • SONOTERMOLIPOLIZA – innowacyjna technologia, która łączy w sobie korzyści wynikające ze stosowania dwóch innych metod wyszczuplania: ultradźwięków i fal radiowych. Sonotermolipoliza doskonale sprawdza się w wyszczuplaniu całego ciała i redukcji cellulitu.
 • RADIOFREKWENCJA MKROIGŁOWA – połączenie unikalnych zalet fal radiowych z niezwykle skuteczną techniką mikronakłuwania. Podobnie jak podczas zabiegu mezoterapii poprawiamy wnikanie składników aktywnych do wnętrza skóry, tak w tym przypadku zwiększamy korzyści wynikające z dostarczenia skórze sporej dawki ciepła. Zabieg działa tak intensywnie, że doskonale sprawdza się w redukcji najtrudniejszych problemów estetycznych: blizn oraz rozstępów.

 

REZULTATY

FusioMed to gwarancja eliminacji cellulitu (według badań średnio aż o 73%!) i tkanki tłuszczowej. To jedyny w swoim rodzaju zabieg o udowodnionych klinicznie rezultatach, które porównywalne są z efektami zabiegów chirurgicznych, a jednocześnie całkowicie nieinwazyjny. Trwa około 45 minut i nie wymaga rekonwalescencji.

Kriolipoliza narodziła się pięć lat temu w Stanach Zjednoczonych. To dzieło dwóch lekarzy ze szpitala z Massachusetts. Dr med. Dieter Manstein oraz dr med. R. Rox Anderson udowodnili, że podskórne komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na działanie zimna niż otaczające je tkanki. Umierają już w temperaturze 3 st. C. Lekarze wykazali, że kontrolowane, miejscowe chłodzenie tkanek może powodować ubytek komórek tłuszczowych i utratę podskórnego tłuszczu.

 

JAK WYGLĄDA ZABIEG ?

Pierwszym krokiem, bez którego nie może się odbyć żaden zabieg, jest dokładny wywiad z Klientem. Pytania mają pozwolić na wzajemne poznanie się i wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Jest to też idealny moment na rozwianie wszelkich wątpliwości i zwyczajne dopytanie się o szczegóły dalszych działań.

Następnym etapem jest zrobienie pomiarów tych partii ciała oraz fałd tłuszczu, które będą poddane kriolipolizie. Wykorzystuje się do tego specjalną miarkę, która pozwala na dopasowanie długości zabiegu do indywidualnych potrzeb. Po uzgodnieniu planu przyłożeń, można przejść do najważniejszej części wizyty. Miejsce przyłożenia zostaje nawilżone specjalnym żelem. Następnie przystawia się głowicę maszyny LipoCryo do fałdy, która zostaje zassana do środka głowicy. Temperatura zaczyna stopniowo spadać aż do osiągnięcia +3°C. Jedno przyłożenie trwa ok. 1 godziny dla 1 przyłożenia. Zabieg przeprowadza się w pozycji leżącej lub siedzącej w zależności od miejsca przyłożenia.

 

 

EFEKTY

Skutkiem zabiegu jest utrata od 25% do 65% grubości warstwy tłuszczu. Pierwsze efekty będą widoczne po upływie dwóch tygodni, ale na pełne rezultaty należy czekać sześć tygodni. Po tym czasie, jeśli oczywiście jest taka potrzeba, zabieg może być powtórzony celem dalszej utraty tkanki tłuszczowej. Uzyskane efekty są trwałe, ponieważ komórki tłuszczowe usunięte podczas zabiegu kriolipolizy, najpierw stopniowo uwalniają swoje lipidy, a ostatecznie zostają wchłonięte w wyniku naturalnej przemiany materii.

 

 

JAKIE SĄ PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU FUSIOMED? CZY TO BEZPIECZNA METODA?

Generalnymi przeciwwskazaniami do zabiegów FusioMed na ciało są choroby autoimmunologiczne, rozrusznik serca, metalowe implanty, ciąża oraz okres karmienia piersią, zaburzenia onkologiczne oraz do 5 lat po jego zakończeniu. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę zwrócić się do osoby wykonującej zabieg.

FusioMed jest metodą o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa, aparat jest oznaczony znakiem CE i posiada certyfikat ISO 9001 oraz EN 2000.

 

Cennik zabiegów FusioMED – promocja!!!

KRIO LIPO ICE – 1 zabieg 600 zł
seria 2 zabiegów 1000 zł
1200 zł
SONOTERMOLIPOLIZA – 1 zabieg 300 zł
seria 4 zabiegów 1000 zł
1200 zł
TERMOLIFTING – 1 zabieg 300 zł
RADIOFREKWENCJA MKROIGŁOWA–1 zabieg 500 zł